Комплектуючі для опалубки та супутні товари

В даному розділі ми пропонуємо витратні матеріали, які використовуються при монолітному будівництві. Фіксатори захисного шару (фіксатор зірочка, фіксатор універсальний, фіксатор стійка, фіксатор посилений) застосовуються при формуванні захисного шару бетонного тіла конструкції. Фіксуються на зовнішньому арматурному каркасі перед монтуванням опалубки. Захисний шар є необхідним для захисту арматурного скелету монолітного тіла бетону на протязі всього строку експлуатації конструкції в цілому. Захисний шар запобігає проникненню вологи в середину бетонного тіла, яка може призвести до корозії арматурного каркасу, що значною мірою вплине на міцність всієї конструкції. Товщина захисного шару розраховується ще на стадії проекту. Ми пропонуємо фіксатори універсальні, фіксатори настили, фіксатори посилені для горизонтального захисного шару які дають можливість вкладати арматуру як на жорстку так і на м’яку основу (пінопласт, щебінь, пісок) висотою від 10 до 100мм. Фіксатори зірочка використовується для створення вертикального захисного шару від 25 до 50мм.


Труба поліетиленова і фіксатор конус застосовуються для захисту стяжного гвинта (анкеру) при виконанні монолітних робіт. При демонтажі опалубки труба з фіксатором конусом лишається в монолітній конструкції.Такий захист дає змогу використовувати гвинт багаторазово та значно полегшує його демонтаж. Плівка поліетиленова є універсальним і практичним матеріалом використовується в будівництві для захисту поверхонь при виконанні внутрішніх оздоблювальних робіт, як економічний матеріал для (гідроізоляції) запобігання вбирання вологи бетонної плити яка виконана по зовнішній поверхні землі, для захисту матеріалів від зовнішніх факторів довколишнього середовища (сніг, дощ), як укривання свіжого бетону для запобігання втрати необхідної вологи набору міцності бетону. Масло для опалубки використовується для оброблення фанери для виключення можливої адгезії с бетонним розчином. Гайка стяжна фіксує щити опалубки на необхідній ширині. Масло для опалубки значно полегшує демонтаж, та запобігає пошкодженню фанери. Тим самим подовжує строк використання фанери.

Комплектуючі для опалубки


Стійка

Використовується для підпору балки з короною та триногою при виконанні перекриттів монолітних конструкцій. В наявності є стійки висотою від 3м до 4м. Виконана зі сталі, забарвлена краскою сірого кольору.

Корона

Використовується для фіксації дерев’яної балки на стійках разом с триногою при виконання перекриттів монолітних конструкцій. Виконана зі сталі, забарвлена краскою сірого кольору.

Тринога

Використовується для монтажу стійки як допоміжний елемент її додаткової фіксації при виконання перекриттів монолітних конструкцій. Виконана зі сталі, забарвлена краскою сірого кольору.

Шина

Використовується для додаткової жорсткості вертикальних елементів опалубки при будівництві вертикальних монолітних конструкцій. Виконана зі сталі, забарвлена краскою сірого кольору.

Т-болт

10х25 для вертикальної опалубки. Використовується для з’єднання рамних елементів опалубки при формуванні кутових конструкцій стін, колон та пілонів може використовуватися разом з гайкою замість затискної скоби при монтажі затискної шини.

Гайка шарнірна (суперплита)

Використовується для внутрішнього стягування щитів опалубки. Застосовується разом з анкером (стяжний гвинт) при будівництві вертикальних монолітних конструкцій.

Гайка

Використовується для внутрішнього стягування щитів опалубки. Застосовується разом з анкером (стяжний гвинт) при будівництві вертикальних монолітних конструкцій.

Анкер (гвинт для стягування опалубки)

Використовується для внутрішньої стяжки щитів опалубки при будівництві вертикальних монолітних конструкцій. Для збереження анкеру рекомендовано застосовувати трубу ПЕ, ПВХ з фіксатором конус які після демонтажа опалубки лишаються в тілі бетону.

КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ РЕМОНТУ ОПАЛУБКИ


Скоба фіксатор (Ø 12,14,16)

Використовується для фіксації заданої висоти стійки перед її монтажем при будівництві горизонтальних монолітних конструкцій.

П’ята

120х120х6, 120х120х4 для горизонтальної опалубки. Використовується для ремонту стійки. Товщина пластини п’яти підбирається згідно закладених навантажень стійки опалубки.

Вороток

(Ø12,14,16) для горизонтальної опалубки. Використовується для ремонту гайки натяжителя стійки опалубки. Застосовується для легкого розміщення гайки на необхідній висоті.

Натяжитель з кованою гайкою

Це різьбова частина стійки опалубки, яка забезпечує плавне регулювання стойок по висоті, значно полегшує демонтаж опалубки після формування елементів монолітних конструкцій.

Натяжитель з литою гайкою

Це різьбова частина стійки опалубки, яка забезпечує плавне регулювання стойок по висоті, значно полегшує демонтаж опалубки після формування елементів монолітних конструкцій.

Піддон для транспортування

Використовується для зручного компактного транспортування, або зберігання стойок опалубки. Виготовлений зі сталі, забарвлена краскою сірого кольору.

Супутні Товари


Фіксатор Зірочка 25

Для вертикального захисного шару 25мм Ø арматури 4-14мм

Фіксатор Зірочка 30

Для вертикального захисного шару 30мм Ø арматури 6-16мм

Фіксатор Зірочка 35

Для вертикального захисного шару 35мм Ø арматури 6-16мм

Фіксатор Зірочка 40

Для вертикального захисного шару 40мм Ø арматури 6-16мм

Фіксатор Зірочка 50

Для вертикального захисного шару 40мм Ø арматури 6-16мм

Фіксатор Настил 25-30

Для горизонтального захисного шару 25-30мм. Використовується під м’яку основу (пісок, щебінь, пінопласт). Можливе використання на жорсткій основі Ø арматури 4-16мм

Фіксатор Настил 30-40

Для горизонтального захисного шару 25-30мм. Використовується під м’яку основу (пісок, щебінь, пінопласт). Можливе використання на жорсткій основі Ø арматури 4-16мм

Фіксатор Настил 55-65

Для горизонтального захисного шару 55-65мм. Використовується під м’яку основу (пісок, щебінь, пінопласт). Можливе використання на жорсткій основі Ø арматури 4-16мм

Фіксатор Настил 70-80

Для горизонтального захисного шару 70-80мм. Використовується під м’яку основу (пісок, щебінь, пінопласт). Можливе використання на жорсткій основі Ø арматури 4-16мм

Фіксатор Настил 90-100

Для горизонтального захисного шару 90-100мм. Використовується під м’яку основу (пісок, щебінь, пінопласт). Можливе використання на жорсткій основі Ø арматури 4-16мм

Фіксатор Універсальний 20-25-30

Для горизонтального захисного шару 20-25-30мм. Використовується на жорсткій основі (бетон, фанера). Ø арматури 4-19мм

Фіксатор посилений 50-24

Для горизонтального захисного шару мм. Використовується на жорсткій основі (бетон, фанера). Ø арматури 8-24мм

Фіксатор конус

Використовується з трубою ПЕ, ПВХ для захисту анкера (стягуючого гвинта для щитової опалубки) Ø 20мм

Труба ПЕ, ПВХ

Використовується з фіксатором конус для захисту анкера (стягуючого гвинта для щитової опалубки) Ø внутрішній 20мм Ø зовнішній 22мм

Масло для опалубки АГАТ

Застосовується для обробки фанери перед проведенням монолітних робіт для запобігання адгезії бетону з фанерою. Витрати на 1м² 30-50гр.

Анкер (гвинт для стягування опалубки)

Використовується для внутрішнього стягування опалубних щитів при монолітному будівництві. Для захисту гвинта використовується труба ПЕ, ПВХ разом з фіксатором конус.

Гайка шарнірна (суперплита)

Використовується для стягування щитів опалубки при виконанні монолітних робіт.

Гайка

Використовується для стягування щитів опалубки при виконанні монолітних робіт.

Плівка рукав ПЕ (біла, чорна)

Щільністю 60 до 100мк